//
Image is not available
PLANUJEMY I NADZORUJEMY
NIE POZOSTAWIAMY NIC PRZYPADKOWI
Image is not available
Image is not available
10 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU TRANSPORTOWYM W EUROPIE
10 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU
TRANSPORTOWYM W EUROPIE
Image is not available
Image is not available
10 LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU TRANSPORTOWYM W EUROPIE
Image is not available
Image is not available
NASZYMI PRIORYTETAMI JEST
RZETELNOŚĆ,
TERMINOWOŚĆ, ZAUFANIE
Arrow
Arrow
Slider

 

 

 

 

 

 

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

TO KLUCZ DO SUKCESU

Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą LUPUS Międzynarodowy Transport i Spedycja. Jesteśmy pewni, że nasze prawie dziesięcioletnie doświadczenie w branży transportowo – spedycyjnej przyniesie Państwu wiele wymiernych korzyści. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją w grupie średnich przedsiębiorstw, o czym świadczy rzesza wieloletnich klientów, którzy powierzają nam swoje ładunki. Posiadamy nowoczesny tabor pojazdów, a naszą specjalizacją jest drogowy transport w krajach europejskich, zarówno całopojazdowy, doładunkowy, drobnicowy. Uzupełnieniem naszej oferty jest także transport na terenie naszego kraju oraz przesyłki ekspresowe do dowolnego miejsca w Europie. Do Państwa dyspozycji mamy profesjonalnie przygotowany personel, który pomoże w doborze najkorzystniejszych rozwiązań logistycznych i form transportu. Jako firma do nowych zadań zawsze podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dlatego naszym priorytetem jest najwyższy standard oferowanych usług oraz zadowolenie klientów.

JAK PRACUJEMY

USŁUGI TRANSPORTOWO – SPEDYCYJNE WYMAGAJĄ ODPOWIEDNIEJ LOGISTYKI.

Dlatego wszystkie etapy współpracy z nami są perfekcyjnie zaplanowane. Dzięki takiemu działaniu możemy spełniać najwyższy standard usług, które jest fundamentem i celem naszej pracy.

TRANSPORT

Od początku swojej 10-letniej działalności specjalizacją naszej firmy LUPUS Międzynarodowy Transport i Spedycja był transport drogowy ładunków w krajach europejskich. Dysponujemy nowoczesnym taborem 16 pojazdów, które umożliwiają wykonywanie naszych usług w sposób rzetelny i terminowy, dzięki temu wypracowaliśmy sobie mocną pozycję w naszej branży, co potwierdza zaufanie naszych wieloletnich klientów i partnerów.

SPEDYCJA

Do dyspozycji naszych klientów firma LUPUS Międzynarodowy Transport i Spedycja oddaje profesjonalnie przygotowany zespół pracowników, który gotowy jest świadczyć usługi spedycyjne na najwyższym poziomie. Nasz personel pomoże Państwu w doborze najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i najkorzystniejszego sposobu przewozu ładunków.

ZAUFAJ JAKOŚCI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI